כוורת העולם הערבי

מבצעי אומרה בסינגפור גדלו ב-45% בהשוואה לרמות שלפני המגפה: אל-רביה

ג’דה – נשיאת סינגפור חלימה יעקב קיבלה ביום רביעי בסינגפור את שר החאג’ והאומרה ד”ר תאופיק אל-רביה כחלק מביקורו הרשמי יחד עם משלחת של מספר נציגים מהממשלות והמוסדות הפרטיים העוסקים בשירות מבצעי חג’ג’ ואומרה מסינגפור.

במהלך הפגישה, העביר אל-רביע את ברכותיהם והערכתו של האפוטרופוס של שני המסגדים הקדושים, מלך סלמאן ויורש העצר וראש הממשלה, מוחמד בן סלמאן, לנשיא סינגפור, ואת איחוליהם להמשך הפיתוח והשגשוג של מדינתה.

הוא הדגיש כי הביקור הוא הרחבה של היחסים ההיסטוריים המכובדים בין שתי המדינות, שהביאו לחתימה על מספר הסכמים בתחומים שונים, לרבות במגזר החאג’ ועומרה.

זהו המשך של המאמצים הגדולים והמשאבים הכספיים והאנושיים שההנהגה מפעילה כדי לשרת את האסלאם והמוסלמים ולהקל על הגעתם למכה ולמדינה.

ד”ר אל-רביה גם הזכיר כי בעונת החאג’ השנה יחזרו כמה עולי רגל לרמות הטרום-מגיפה שלהם.

הוא גם הדגיש את המספר ההולך וגדל של מבצעי אומרה סינגפוריים ב-45% בהשוואה לרמות טרום-מגיפה, כדי להגביר את איכות השירותים ולהעשיר את החוויות הדתיות והתרבותיות שלהם, כדי להשיג את היעדים של תוכניות חזון 2030 הסעודית.

הביקור הרשמי כלל מספר פגישות עם כמה גורמים רשמיים כדי לדון בדרכים להגביר את שיתוף הפעולה בין שני הצדדים בכמה תחומים ולבחון את הסיכויים לפיתוח יחסים יוצאי דופן בין שתי המדינות.

הדבר משמעותי במיוחד לאחר אוטומציה של כל השירותים, ביטול מגבלות גיל וקיום מהר”ם (אפוטרופוס גבר), הנפקת אשרות אלקטרונית באמצעות פלטפורמת Nusuk, בחירת חבילות ושירותים והשלמת תשלומים באמצעות מכשירים חכמים בקלות. .

השר סיים את ביקורו בסינגפור בקיום מספר פגישות עם גורמים רשמיים שונים כדי להגביר את שיתוף הפעולה בין שתי המדינות בכמה תחומים, ואישר את היחסים הבילטרליים העמוקים בין ערב הסעודית לסינגפור.

במהלך הביקור דנו שני הצדדים בדרכים לחיזוק שיתוף פעולה אסטרטגי דו-צדדי כדי לשפר את איכות השירותים הניתנים למבצעי אומרה המגיעים מסינגפור.

השיחות במהלך הביקור התמקדו גם בהגברת האפקטיביות של הוועדות המשותפות במספר היבטים כדי להבטיח טיולים קלים לעולי רגל ולמבצעי אומרה. – ספא

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות