כוורת העולם הערבי

ערב הסעודית משיקה תוכנית למשיכת מטה אזורי של חברות בינלאומיות

דיווח בעיתון הסעודי

ריאד – המושב השבועי של מועצת השרים, בראשות יורש העצר וראש הממשלה מוחמד בן סלמאן ביום שלישי, אישר את התקנות להפסקת השירותים של כלי רכב נטושים או פגומים. הקבינט האריך את תקופת התיקון, שניתנה לבעלי רכבים כאלה, בשנה נוספת כדי להוריד את הרכבים מהרישומים האישיים שלהם.

המועצה גם החליטה להשיק תוכנית שכותרתה “התוכנית הסעודית למשיכת מטה אזורי של חברות בינלאומיות” בפיקוח מועצת המנהלים של הוועדה המלכותית לעיר ריאד.

המועצה ראתה ביום הדגל, שחל ב-11 במרץ, את ההזדמנות לגבש את ערכו של הדגל הלאומי המשתרע לאורך ההיסטוריה של המדינה הסעודית מאז הקמתה בשנת 1139 לספירה, המקביל לשנת 1727 לספירה, ומה הוא מייצג חשיבות רבה כסמל ללכידות ואחדות לאומית.

הקבינט אישר כי חנוכת המטה של ​​המרכז האזורי לשינויי אקלים בממלכה באה בהקשר של מאמציה האזוריים והבינלאומיים לשמור על הסביבה והדאגה לענייני אקלים באופן התורם לבניית בסיס הידע הדרוש. לשפר את ההסתגלות לשינויי האקלים, להפחית את השפעותיו ולהשיג קיימות.

המועצה בירכה על ההכרזה על הגל הראשון של פרויקטים הנתמכים על ידי תוכנית חיזוק השותפות במגזר הפרטי (Shareek) בשווי העולה על 192 מיליארד SR, ואמרה כי זהו צעד משמעותי בצעדת התוכנית לקראת השגת יעדיה במונחים של פיתוח המגזר הפרטי. השקעות, שיפור התוכן המקומי והגדלת התוצר המקומי הגולמי (GDP) של הממלכה.


על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות