כוורת העולם הערבי

TAFISA רושמת את ריאד כעיר המארחת של ספורט לכל 2028

ריאד – ארמון התרבות בריאד היה עד לטקס החתימה על בחירת העיר לארח את המשחקים העולמיים הראשונים למזרח התיכון וצפון אפריקה (MENA), אירוע הספורט החברתי הגדול בעולם שיאורגן על ידי הפדרציה הסעודית לספורט לכל.

טקס החתימה, שנערך ביום שני, בא בעקבות ההכרזה על זכייתה של ערב הסעודית בהצעה לארח את טורניר “ספורט לכל 2028” בכנס ה-27 של האגודה לספורט בינלאומי לכל (TAFISA) שהתקיים בסלובניה ביוני 2022.

הנסיך חאליד בן אל-וליד בן טלאל, נשיא מועצת המנהלים של התאחדות הספורט הסעודית לכל, ווולפגנג באומן, נשיא TAFISA, חתמו עבור שני הצדדים בהתאמה.

בטקס החתימה נכחו נכבדי ספורט מקומיים ובינלאומיים.

האירוע נועד לאפשר לכל מגזרי החברה הנוכחים באותה עת ליהנות מתמיכת הממשלה והסקטור הפרטי בכל סוגי הספורט בפרק זמן של שבוע בעיר המארחת.

הנסיך עבדולעזיז בן טורקי אל-פייסל, שר הספורט, הביע תודה והכרת תודה לאפוטרופוס של שני המסגדים הקדושים, מלך סלמאן בן עבדולעזיז אל-סעוד ולנסיך הכתר על תמיכתם הבלתי מוגבלת בספורט בממלכה, שהגיעה לשיאה באירוח הגלובלי הגדול ביותר הזה. אירוע בשנת 2028.

הוא קיבל את פני הספורטאים והמעריצים העולמיים בעיר ריאד לאחד האירועים הבינלאומיים הגדולים ב-2028.

בדברים בשולי טקס החתימה אמר הנסיך חאליד בן אל-וליד בן טלאל כי האירוע צפוי למשוך יותר מ-70,000 משתתפים מ-100 מדינות בתפקידו כטורניר פתוח לכולם לפי חזון הממלכה לשנת 2030. – SPA

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות