כוורת העולם הערבי

חבר הפרלמנט האירופי, MAEE חתמו על מזכר הבנות כדי להגן על מים וקיימות פיננסית

ריאד – משרד הכלכלה והתכנון (MEP) והמרכז הלאומי ליעילות ושימור המים (MAEE) חתמו על מזכר הבנות שמטרתו להשיג קיימות מים וקיימות פיננסית בהתאם ליעדי הפיתוח בר קיימא (SDGs).

ההסכם מתווה מסגרת משותפת לפיתוח והרמוניה של הכיוון האסטרטגי של סדרי עדיפויות לפיתוח לאומיים ומדיניות כלכלית תוך מתן אפשרות לקבלת החלטות באמצעות הכנת מתודולוגיות ומחקרים התומכים ב-SDGs.

מזכר ההבנות נחתם על ידי סגן השר לשירותי תמיכה משותפים Eng. מנצור בן עבדאללה אלרשד, המייצג את משרד הכלכלה והתכנון, ואנג. פאהד בן חוואיזי אלדוסארי, מנכ”ל המרכז הלאומי ליעילות ושימור המים (MAEE).

בהצהרה, אינג’. אלראשד אמר, “באמצעות החתימה על מזכר ההבנות, אנו מצפים להגברת שיתוף הפעולה במחקר וחדשנות כדי לייעל את השימוש במים במתקנים ממשלתיים ובמגזרים בעלי השפעה כלכלית.

“יוזמה חשובה זו תאחד מאמצים להשגת יעדי הפיתוח בר קיימא ותסייע בשימור משאבי המים בהתאם לחזון הסעודי 2030”.

Eng. אלדוסארי אמר, “אנו מצפים באמצעות החתימה על מזכר ההבנות עם משרד הכלכלה והתכנון להשיג יעדים אסטרטגיים משותפים לשיפור קיימות המים, היעילות והשימור ולהגברת המודעות הציבורית לצורך להגביר את השימוש במים”.

החתימה על הסכם זה מגיעה בזמן שמשרד הכלכלה והתכנון והמרכז הלאומי להתייעלות ושימור המים רוצים לתאם מאמצים ולהחליף חוויות בתחומי אחריות משותפים, בהתאם ליעדי הפיתוח בר-קיימא וליעדי החזון הסעודי. 2030. – ספא

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות