כוורת העולם הערבי

אל-מוטאירי מדגיש את הסביבה העסקית של ערב הסעודית בפורום WEF בז’נבה

ז’נבה – פקיד סעודי בכיר הדגיש רפורמות בסביבה העסקית של הממלכה במהלך פורום אסטרטגיית התעשייה לשנת 2023 שאורגן על ידי הפורום הכלכלי העולמי (WEF) בז’נבה.

ד”ר אימן אל-מוטאירי, סגן שר המסחר ומנכ”ל המרכז הלאומי לתחרותיות (NCC), סקר את ההשפעה של הרפורמות הכלכליות שיישמה סעודיה כדי לשפר את התחרותיות העולמית של הסביבה העסקית שלה.

אל-מוטאירי הסביר כי השינוי בממלכה הגיע תחת הנחיות ומעקב של ההנהגה הנבונה, וציטט את ההשקה של יוזמות, תוכניות ואסטרטגיות מתקדמות רבות במסגרת החזון הסעודי 2030.

היא ציינה כי ישנם סימנים רבים להתקדמות, כולל השתתפות מוגברת של נשים סעודיות בפיתוח כלכלי. שיעור ההשתתפות הנוכחי שלהם עומד על 37 אחוז, בעוד שהיעד לשנת 2030 הוא 30 אחוז.

אל-מוטאירי הוסיף כי הממלכה מתקדמת בכמה חזיתות, כפי שמעידה על ביצועיה החיוביים בדוחות ובאינדיקטורים גלובליים ידועים.

סגן השר הסביר כי מספר המגה-פרויקטים המיושמים בממלכה, גודל ערכי ההשקעה והגידול במספר המשקיעים במגזרים כלכליים רבים מדגישים את הצלחת הרפורמות ואת השפעתן החיובית ברמות העולמיות.

היא גם דיברה על תפקידה של NCC בפיתוח הסביבה העסקית בממלכה כדי להפוך אותה לאטרקטיבית יותר עבור משקיעים ובזיהוי והתגברות על אתגרים ומכשולים העומדים בפני המגזר הפרטי בשיתוף עם המוסדות הממשלתיים העוסקים במגזר העסקי. – ספא

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות