מוחמד קודוס מתייחס לעתידו  באייאקס בין השמועות שמקשרות אותו למנצ’סטר יונייטד
כוורת ספורט

מוחמד קודוס מתייחס לעתידו באייאקס בין השמועות שמקשרות אותו למנצ’סטר יונייטד

מוחמד קודוס חשף שהוא מעוניין להישאר באייאקס מעבר לעונת 2022/23 למרות התעניינות מצד ענקיות הפרמיירליג, מנצ’סטר יונייטד, ארסנל וליברפול.

’90 דקות’ לאחרונה דיווחו כי מנצ’סטר יונייטד היו בין מספר מועדונים מובילים באירופה שצפו בקודוס העונה. יחד עם השדים האדומים, נאפולי, מילאן, אינטר, פאריס סן ז’רמן, באיירן מינכן, ארסנל, ליברפול, טוטנהאם וליברפול שלחו כולן סקאוטים לצפות בגנאי המוכשר.

עם זאת, למרות שפע העניין בשירותיו, קודוס התעקש שהוא שמח לחתום על הארכת חוזה ולהמשיך בהתקדמות שלו באייאקס.

“אני מאוד שמח באייאקס כרגע, אבל אני אהיה אפילו יותר שמח אם נזכה בדאבל. למה שלא ארצה לחדש חוזה? אני משחק ומתפתח פה היטב”, אמר קודוס ל-טלגרף.

“עכשיו זה עניין של משא ומתן והערכת שווי. כשיגיע הזמן, נראה איך זה ילך. אבל זה יצטרך להתנהל עם הסוכן שלי. אני רוצה להתמקד לחלוטין במירוץ לתואר”.

קודוס גם פתח על המעבר הכושל שלו לאברטון בקיץ שעבר, וקבע כי ההחלטה של ​​אייאקס לעצור את המעבר התבררה כברכה במסווה.

“העובדה שאייאקס עצרה את העברה לאברטון בקיץ שעבר אכזבה אותי. חשבתי שהגיע הזמן לפרק חדש בקריירה שלי, כי לא שיחקתי כאן. אבל ברגע ששוק ההעברות נסגר, ההתמקדות המלאה שלי חזרה לאייאקס. הסיבה היחידה שרציתי לעזוב לפני כן הייתה בגלל שהייתי שחקן מחליף.

“הסרתי את הבעיה הזו בעצמי. אברטון לא מצליחה בפרמיירליג, אייאקס במירוץ לתואר ותחת ג’ון הייטינגה אני שחקן הרכב קבוע. יש לי אמונה חזקה באלוהים והוא קיבל את ההחלטה החיובית עבורי לא לתת להעברה לצאת לפועל”.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות