כוורת העולם הערבי

KSrelief לוקחת חלק בפורום ההומניטרי האירופי בבריסל

בריסל – יועץ בחצר המלכותית והמפקח הכללי של מרכז הסיוע ההומניטרי והסיוע ההומניטרי של המלך סלמאן (KSrelief) ד”ר עבדאללה בן עבדולעזיז אל-ראביה לוקח חלק בפעילויות של המהדורה השנייה של הפורום ההומניטרי האירופאי ברמה גבוהה (EHF), שהחלה בבריסל הבירה הבלגית ביום שני.

הפורום, שאורגן על ידי הנציבות האירופית ושוודיה, נשיא מועצת האיחוד האירופי, יסתיים ביום רביעי.

נוכח גם השגריר חיפה בינת עבדולרחמן בן מוחמד אל-יהודה, ראש הנציגות של ממלכת ערב הסעודית לאיחוד האירופי ולקהילה האירופית לאנרגיה אטומית.

השתתפותה של KSrelief בפורום היא חלק מהמאמצים המתמידים שלה להגביר את המאמצים הבינלאומיים לפיתוח עבודה הומניטרית, ולמצוא פתרונות יעילים לאתגרים דחופים ולאמצעים להשגת יעדי הפיתוח בר קיימא על ידי חיבור בין עבודה הומניטרית ופיתוח, ועל ידי החלפת מידע ומומחיות עם רשויות רלוונטיות, כדי לשפר את תנאי החיים ולתמוך בקבוצות חלשות בכל רחבי העולם.

ד”ר אל רביאה נפגש ביום שני עם מזכיר המדינה השוודית של השרה לשיתוף פעולה בינלאומי לפיתוח וסחר חוץ דיאנה יאנסה בשולי הפורום ההומניטרי האירופי.

שני הפקידים דנו בנושאים בעלי עניין משותף הקשורים לענייני סיוע והומניטריים, דרכים לשיפור שיתוף הפעולה למתן סיוע לקבוצות נזקקות ברחבי העולם, ובנושאים המרכזיים שהועלו ב-EHF.

ג’אנס שיבח את התפקיד הגדול שמילאה סעודיה בתחום העבודות ההומניטריות, והדגיש את העבודות של KSrelief לסיוע לאנשים שנפגעו ונזקקים ברחבי העולם.

שגריר חיפה השתתף בפגישה. – ספא

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות