זוכי פרס Okaz למנכ”לים המצטיינים ביותר זכו לכבוד
כוורת העולם הערבי

זוכי פרס Okaz למנכ”לים המצטיינים ביותר זכו לכבוד

דיווח של העיתון הסעודי

ג’דה – הנסיך חאלד אל-פייסל, אמיר מכה ויועץ לאפוטרופוס של שני המסגדים הקדושים, כינן את הטקס להוקרה לזוכים בפרס אוקז למנכ”לים המצטיינים ביותר בסעודיה לשנת 2022.

טקס חלוקת הפרס, שהוקם על ידי ארגון אוקז לעיתונות ופרסום, נערך באולם ג’דה הילטון ביום שלישי בערב. באירוע השתתפו כמה בכירים במגזר הממשלתי והפרטי ומנהיגים עסקיים.

בתחילת הטקס, נשא ג’מייל אלתיאבי, העורך הראשי של עיתון עוקז והמפקח הכללי של סעודיה גאזט, נאום שבו הביע תודה עמוקה ותודה עמוקה לנסיך חאלד אל-פייסל על התנשאות על האירוע. הוא הדגיש את החריפות המרבית שהפגין האמיר כלפי הסעודים המשפיעים והחלוצים ביותר במגזר הפיננסי והעסקי, כמו גם בתחומי השירות לקהילה ואחריות חברתית.

אלתיאבי הדגיש כי העניין של ארגון אוקז בקאדרים הלאומיים הנכבדים ביותר נובע מאחריותו להדגיש את תפקידיהם המדהימים, המאמצים הגדולים וההישגים שנעשו עבור ארצם האהובה. הוא איחל להם התקדמות נוספת, התפתחות והישגים מבריקים. “הזוכים בפרס נבחרו בדייקנות ובהקפדה מרבית ובהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר”, הוסיף.

מצדו, מנכ”ל BAE Systems Saudi Arabia לפיתוח והדרכה ד”ר עבדול לטיף אל-שייח’ הדגיש את המאמצים הגדולים והתמיכה המתמשכת של נסיך היצירתיות חאלד אל-פייסל, ואמר כי הפרס הוא מנדט ואמון שניתן על על כתפי המשיגים לעמוד באחריות הזו.

לאחר מכן, המנכ”לים שזכו בפרס זכו לכבוד. הם מנכ”ל BEA Systems Saudi Arabia לפיתוח והדרכה ד”ר עבדול לטיף אל-שייח’; מנכ”ל חברת אלמאראי עבדאללה נאסר אלבאדר; מנכ”ל Zain Saudi Arabia Eng. הסולטן אל-דגהית’ר; מנכ”ל בנק ריאד טארק אל-סדהאן, ומנכ”ל תחנת הרעב אסד נומן.

בין המנהיגים העסקיים המכובדים נמנו גם מנכ”ל דיגיטקט יוסף שרבטלי; מנכ”ל דר. בית החולים ד”ר סולימן פאקיה מאזן פאקיה; מנכ”ל בופה ערביה טל הישאם נזר; מנכ”ל Sumou Real Estate Co. ג’ראללה מוחמד אל-עמרה; מנכ”ל אל-בורג מעבדות רפואיות סעיד אלאמודי, מנכ”ל ארגון ג’דה אל-ביר אינג’. מוחיודין יחיא חכמי.

הטקס גם היה עד להוקרה של מספר אישים משפיעים ובולטים כהוקרה על תפקידיהם ומאמציהם ההומניטריים והחברתיים הבולטים. הם כללו את נשיאת החברה הסעודית לאיכות הסביבה, ד”ר מגדה אבו ראס; מנכ”ל מרכז העזרה ד”ר מהא אל-ג’ופלי, ומייסדת-שותפה של TRACCS שרה אאיד אל-אייד.

גם חברי חבר השופטים זכו בפרסים באירוע.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות