כוורת העולם הערבי

המלך סלמאן: ערב הסעודית לא חוסכת במאמץ להבטיח את הנוחות והבטיחות של עולי הרגל

דיווח בעיתון הסעודי

ג’דה – האפוטרופוס של שני המסגדים הקדושים, המלך סלמאן, אישר ביום רביעי כי סעודיה לא חוסכת מאמץ כדי להבטיח את הנוחות והבטיחות של עולי הרגל של החאג’ ועומרה.

המלך בירך את האזרחים הסעודים, הגולים והמוסלמים בכל רחבי העולם לרגל חודש הרמדאן הקדוש.

בנאום, שנשא בשמו שר התקשורת סלמאן אל-דוסארי, אמר המלך: “אנו מודים לאלוהים על הברכות הרבות שהעניק לנו, גלויות ובלתי נראות. ובין הגבוהות מבין הברכות הללו הוא שהוא ייחד אותנו עם הארץ המבורכת הזו כמקום ההתגלות (של הקוראן הקדוש) והקיבלה (כיוון פנים בזמן התפילה) של המוסלמים”.

המונרך הדגיש כי סעודיה לא חוסכת במאמצים להבטיח את שלומם ונוחותם של עולי הרגל ולספק להם את כל המתקנים והשירותים לביצוע הטקסים שלהם מאז הגעתם לארץ מבורכת זו ועד לעזיבתם.

“חודש הרמדאן הוא עונה מבורכת להרבות במעשים טובים, לחזק את קשרי הקרבה ולהתייחד מכל רע. אז אני מתחנן לאלוהים הכול יכול לאפשר למוסלמים לנצל את הימים והלילות המבורכים של הרמדאן בציות לו, כמו גם להנציח את ההצלחה עבורם בחיים, ולהגן על ערב הסעודית ועל העולם כולו מכל רע”, אמר.

המלך סלמאן גם הודה לאלוהים על שהגיע לחודש קדוש זה, חודש הקוראן הקדוש, רחמים, סליחה והצלה מאש גיהנום. “אנו מבקשים ממנו, בחסד ובנדיבותו, לעזור לנו לקיים צום ותפילה ולהדריך אותנו לעשות מידות טובות במהלך החודש”, הוסיף המלך.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות