משרד המסחר מגביר את פשיטות הפיקוח על נקודות מכירה במכה, מדינה
כוורת העולם הערבי

משרד המסחר מגביר את פשיטות הפיקוח על נקודות מכירה במכה, מדינה

דיווח בעיתון הסעודי

ריאד – צוותי פיקוח ממשרד המסחר הגבירו את בדיקת השטח שלהם בשווקים ונקודות מכירה באזורי מכה ומדינה במהלך חודש הרמדאן הקדוש.

הבדיקות, המתבצעות בשיתוף ובתיאום עם הרשויות הרלוונטיות, נועדו לוודא האם מפעלים מסחריים עומדים בתקנות הגנת הצרכן או לא. הניטור הוא גם חלק מהתוכנית העונתית של המשרד להבטיח זמינות מלאי של מוצרי מזון בסיסיים ומצרכים חיוניים למתן מענה לצרכי הצרכנים, וכן להבטיח כל הגדלה נדרשת באמצעות ספקים, ולנקוט אמצעים שוטפים נגד כל הפרת ביקוש ו משוואות אספקה.

צוותי הפיקוח הגבירו את בדיקותיהם לאורך הכבישים המובילים למכה ולמדינה בעונת עומרה כדי לעקוב אחר מרכזי שירות, תחנות דלק, חנויות צמיגי רכב ושמן ושווקים למתכות יקרות ואבנים יקרות ועוד, במטרה הקפדה על עמידה במפעלים מסחריים בתקנות המשרד.

צוותי הפיקוח מוודאים גם את תקפותן של מבצעים והנחות, האם יש תגי מחיר על מוצרים, מלבד הבטחת איכות הסחורה והמוצרים והתאמתם למפרטים ולתקנים.

לפני תחילת חודש הרמדאן הקדוש, המשרד ערך סיורים יזומים כדי לעקוב אחר שפע מוצרי הרמדאן הבסיסיים בשווקים ובנקודות המכירה, כדי להבטיח את תקפותם, לעקוב אחר כל הצעות מזויפות, מטעות או ללא רישיון, וכן להפעיל צעדים משפטיים נגד הפרות כאלה.

המשרד הפציר בכל הצרכנים לדווח על תלונות או הערות על ידי התקשרות למרכז התקשורת של המשרד למספר החינם (1900) או באמצעות אפליקציית Balagh Tijari שלו.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות