כוורת העולם הערבי

משתמשי מדיה חברתית סעודית מבכים את פטירתה של צליינת מצרית שנשמה את נשמתה האחרונה מול כעבה

דיווח של העיתון הסעודי

ג’דה – הפוסט הטעון רגשי של רופא מצרי על אשתו שמתה בעת ביצוע אומרה מול הכעבה הקדושה הפך ויראלי ברשתות החברתיות.

טוויטר סעודים רבים ומשתמשי מדיה חברתית אחרים הגיבו ושיתפו את הפוסט של עבדלמונום אלחטיב, פרופסור לכירורגיה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת אסיוט. הבה ממחוז קנא המצרי מת לאחרונה במכה.

הפוסט מוכה הצער של אלחתיב היה מרגש מאוד ונוגע ללב. “לאלוהים יש את מה שהוא לוקח, ולאלוהים יש את מה שהוא נותן. בלב מלא סבלנות וציפייה לתגמול ובעיניים מזילות דמעות בשפע, אני מתאבל על אשתי, אם ילדיי, שותפי הנפש שלי, בן לוויתי, פרח ליבי, טובי בעולם הזה, החיוך שלי, שלי שותף, בן לוויה שלי…”

אלחטיב המשיך: “אני מעיד לאלוהים שהיא האישה הצדקנית והצייתנית שהייתה נאמנה למשפחתה ולמשפחת בעלה. היא הייתה ישרה וביצעה את תפקיד האמא והאחות בצורה טובה מאוד”.

הוא המשיך ואמר: “היא פוגשת אותי בחיוך ואמרה לי שלום בתפילות ואנו מנחמים את תנחומינו כשנשמתה עלתה לאלוהים מהמסגד הגדול במכה בזמן שהיא צמה וערכה אומרה במהלך חודש הרמדאן הקדוש. . אנחנו שייכים לאלוהים ואליו נשוב”.

“הו אללה, סלח לה, רחם עליה, ותן לה את גן העדן הגבוה ביותר, ותן לנו סבלנות ויכולת לשאת את כאב הפרידה”, הוסיף.

משתמשי מדיה חברתית רבים קיימו אינטראקציה עם הפוסט, והתחננו לאלוהים להעניק לה רחמים ומחילה. אחד הסלבריטאים ברשתות החברתיות אמר: “היא רצתה להיקבר במכה ומכאן היה לה את מה שהיא רצתה. סוף טוב נכתב לה, שכן היא מתה בעת שעליה לרגל לעומרה ברמדאן ונקברה בבית הקברות במכה לאחר שהתפללה עבורה על ידי אלפי מתפללים.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות