כוורת העולם הערבי

SABIC קורא לשיתוף פעולה בינלאומי לצמיחה בת קיימא

BOAO, סין – SABIC, מובילה עולמית בכימיקלים מגוונים, קראה לקהילה הבינלאומית לחזק שיתוף פעולה בין אזורי וחוצה מגזרים לצמיחה כלכלית בת קיימא.

הקריאה בוצעה במהלך ועידת Boao Forum for Asia (BFA), אירוע בינלאומי שנתי ש-SABIC נותנת חסות בפעם ה-15 – ארבעת האחרונים שבהם כשותף אסטרטגי של כבוד.

בהובלת עבדולרחמן אל-פיג’ה, מנכ”ל SABIC וחבר מועצת המנהלים של BFA, משלחת SABIC השתתפה במספר דיאלוגים ברמה העליונה בוועידה.

לאחר הנאום המרכזי של ראש ממשלת סין, לי צ’יאנג, במושב הפתיחה של האירוע, אל-פיג’ה דיבר כנציג של קהילת העסקים הבינלאומית. הוא הביע את האופטימיות שלו להחייאת הצמיחה הכלכלית היציבה וקרא לעולם להתאחד כדי לספק צמיחה זו באמצעות כלכלה מעגלית – כזו ללא שרשראות ערך פתוחות. הוא גם השתתף בכמה מפגשים ציבוריים וסגורים בכנס.

בנאומו, שיתף אל-פיג’ה הרהורים ותובנות הקשורות לנושא הכנס השנה, “עולם לא בטוח: סולידריות ושיתוף פעולה לפיתוח בין אתגרים”, תוך הדגשה כיצד סין פתחה הזדמנויות עסקיות חדשות רבות עבור SABIC.

“כדי שצמיחה כלכלית בת קיימא תפרח בעולם, יידרש שיתוף פעולה בינלאומי הדוק לא רק בין חברות אלא גם בין מדינות המקושרות בשרשראות ערך. בהיותה השוק הגדול בעולם למוצרים כימיים, סין היא המקום הברור ליצירת קשר של צמיחה כלכלית עולמית בת-קיימא”, אמר אל-פי’ג’ה. “כאשר SABIC מרחיבה את הנוכחות המקומית שלה, היא תתמקד בהשקעה בפיתוח טכנולוגיה. צמיחה כלכלית מונעת חדשנות יכולה להתפשט באופן נרחב במסגרת ההתאמה האסטרטגית בין חזון 2030 של ערב הסעודית ליוזמת החגורה והדרך של סין”.

בנוסף לשיתוף בחזונו ההוליסטי בטקס הפתיחה, השתתף אל-פיג’ה בפאנל בנושא ‘נייטרליות פחמן: דילמה ומוצא’ עם נציגים ממוסדות פיננסיים, עסקים וארגונים ממשלתיים. במהלך הדיון הדגיש אל-פיג’ה את החשיבות של שיתוף פעולה בכל שרשרת הערך בחיפוש אחר ניטרליות פחמן גלובלית. הוא גם ציין שחברות צריכות להתמקד בערך הכלכלי לטווח ארוך של הפרויקטים הקשורים להפחתת פחמן כדי להבטיח שהם ברי קיימא.

המחויבות של SABIC לניטרליות פחמן הוצגה במלואה גם בדוכן התערוכה שלה בפורום, שם היא הציגה את הפתרונות החדשניים שלה להאצת משק הפחמן המעגלי, להגביר את יעילות האנרגיה ולעזור ללקוחות להפחית את טביעת הרגל הסביבתית שלהם. – ספא

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות