כוורת העולם הערבי

פותחים את כוחו של הים האדום ב-ITB ברלין

מאת עבדאללה אלזהראני, מנהל בכיר – פיתוח ושיווק מותגים גלובליים ב-Red Sea Global

“סעודיה צומחת במהירות ובקנה מידה שלא דומה לשום דבר שהעולם ראה אי פעם”. זהו סנטימנט שהדהד בגאווה את האולמות בחזרתה המצופה בקוצר רוח של תערוכת הטיולים הגדולה בעולם, ITB ברלין, כשהיא סימנה את הקאמבק האישי שלה לאחר ארבע שנים ארוכות. כדי לשים את זה בפרספקטיבה: בפעם האחרונה שהפורום כינס את מנהיגי התעשייה העולמית, הממלכה קטפה את הפירות המוקדמים של ויזות התיירות הבינלאומיות הראשונה אי פעם והוצאות התיירות הכוללות הגיעו ל-154 מיליארד SR (41 מיליארד דולר).

כיום, המדינה עומדת איתן כיעד התיירות הצומח ביותר בעולם ב-G20, כאשר הוצאות התיירות מגיעות ל-185 מיליארד SR (49 מיליארד דולר).

היה לי הכבוד להצטרף לעמיתים מרשות התיירות הסעודית (STA) ולפרויקטי גיגה עמיתים על במת ITB העולמית השבוע, כדי לייצג את השינוי ההיסטורי הזה עם התערוכה הגדולה ביותר על הרצפה.

זה היה מדהים לראות דיונים ממריצים שעוצבו על ידי נושא האירוע של השנה “פתוח לשינוי”, עם 5,500 חברות מציגות מיותר מ-160 מדינות שבוחנות את הגורמים החשובים ביותר שמעצבים את תעשיית התיירות והנסיעות העולמית.

מצדי, דיברתי על איך אנחנו יוצרים עתיד מרגש של תיירות ב-Red Sea Global (RSG).

יצירת חוויות התיירות המרהיבות בעולם

ב-RSG, אנחנו חווים כמה חודשים משנים. באוקטובר, חשפנו את מיצוב המותג החדש של הקבוצה שלנו – ואיתו, פורטפוליו הולך וגדל של פרויקטים שיעניקו עדיפות להשפעה חיובית על אנשים וכדור הארץ מעבר לשני יעדי התיירות היוקרתיים שלנו, הים האדום ואמאלה.

שתי חברות בנות כאלה הן WAMA ו-Galaxea, המוטלות עליהן להגדיר פעילויות אורחים מדהימות מעל ומתחת למים הטורקיז ולאפשר לנו להמשיך ולממש את הגישה המתחדשת השאפתנית שלנו לפיתוח תיירות. WAMA – הנגזרת משילוב המילה “מים” באנגלית ובערבית – תיצור הרפתקאות ספורט ימי ממריצות, בעוד Galaxea – שנקראת על שם אלמוג נועז ותוסס הנפוץ בים האדום – תציע חוויות צלילה שאין שני לה.

שנה מרגשת בפתח

מרגש לא פחות הוא לראות את השרטוטים שלנו מתעצבים לאחר חמש שנים של התקדמות יוצאת דופן. יעד הדגל שלנו, הים האדום, נכנס לשלב חדש כאשר אנו משלימים את המלונות הראשונים שלנו השנה, מקבלים את טיסות הפנים הראשונות שלנו לנמל התעופה הבינלאומי של הים האדום, ומקבלים בברכה את האורחים הראשונים שלנו לצאת למסע של גילוי עוצר נשימה ויוקרה.

Six Senses Southern Dunes, The Sea Red, תהיה הראשונה להשלים בחודשים הקרובים, ומזמינה את האורחים לחוות את מיטב התרבות והאירוח הסעודית. אתר הנופש של סנט רג’יס לים האדום ונוג’ומה, שמורת ריץ קרלטון, יגיעו בהמשך השנה באיים המדהימים והמרוחקים של אוממהט שלנו – גם ביתם של מוקדי ה-WAMA והגלקסיה שלנו.

טיול טרנספורמטיבי בהשראת בריאות ברמה עולמית

בהמשך החוף באמאלה, ההתקדמות המרגשת שלנו מונחית דרך העדשה של גישה מקיפה לבריאות ובריאות. הפיתוח בשלב הראשון של טריפל ביי נמצא בעיצומו, עם שמונה אתרי נופש על המסלול – שניים מהם הכרזנו בגאווה בשבועות האחרונים.

ביצענו את סדרת השותפויות הראשונה של היעד עם מותג המרפאות והבריאות המובילות לאריכות ימים, Clinique La Prairie, ומפעילת נופש בריאות ג’ייסום. כל אחד מבטיח לקחת את האורחים שלנו למסעות אישיים משנים בהשראת אומנויות, בריאות וטוהר הים האדום.

ואכן, אבני הדרך שלנו מדברות בעד עצמן. אבל זו רק ההתחלה של שאיפתנו להוביל מודל חדש של פיתוח שיוביל את התקיפה של ערב הסעודית לעבר עתיד בר-קיימא יותר על הבמה העולמית.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות