קינג, יורש העצר השיק את הקמפיין הלאומי השלישי לעבודת צדקה עם תרומות של SR70
כוורת העולם הערבי

קינג, יורש העצר השיק את הקמפיין הלאומי השלישי לעבודת צדקה עם תרומות של SR70

דיווח בעיתון הסעודי

ריאד – האפוטרופוס של שני המסגדים הקדושים המלך סלמאן ויורש העצר וראש הממשלה מוחמד בן סלמאן השיק ביום שני את המהדורה השלישית של הקמפיין הלאומי לעבודה צדקה (Ehsan) על ידי תרומה של 70 מיליון SR. המלך תרם 40 מיליון SR, בעוד שתרומת נסיך הכתר הסתכמה ב- 30 מיליון SR.

כך הודיע ​​ד”ר עבדאללה אל-ג’אמדי, נשיא רשות הנתונים וה-AI הסעודית (SDAIA) ויו”ר ועדת הפיקוח של Ehsan. “יוזמה זו משקפת את המחויבות של ההנהגה הנבונה לתמוך בפעולות צדקה, לקדם סגולות של צדקנות, נדיבות ונתינה, וכן לעודד אזרחים ותושבים ותושבים כאחד לשמור על אחריות חברתית וסולידריות, במיוחד במהלך חודש הרמדאן. Ehsan מוקדש ליצירת מוצרים ושירותים דיגיטליים המועילים לתחומים פילנתרופיים שונים”, אמר בהצהרה.

ד”ר אל-ג’אמדי הודה למלך וליורש העצר על תרומותיהם הנדיבות, ואמר כי אלו מדגימות את מידת הלהט שלהם בתמיכה בעבודות צדקה בתחומים שונים. הוא גם העריך את תמיכתו המשמעותית של יורש העצר ותשומת הלב לפלטפורמת Ehsan, שהשפיעה עמוקות על יכולתה לתמוך בנזקקים ולמקסם את השפעתה החברתית מאז השקתה, דיווחה סוכנות העיתונות הסעודית.

ד”ר אל-ג’אמדי הדגיש כי סעודיה היא מובילה עולמית בעבודות הומניטריות, סעד וצדקה. “ערב הסעודית משקיעה גם בטכנולוגיות מתקדמות לפיתוח מערכות דיגיטליות אפקטיביות, כמו פלטפורמת Ehsan, שסייעו להצעת שיטות תרומה פשוטות, בטוחות, אמינות ויעילות ביותר. גישה זו מתיישרת עם יעדי חזון 2030 הסעודי של קידום ופיתוח מגזר העבודה ללא מטרות רווח והגדלת תרומתו לפיתוח החברה”, אמר.

ד”ר אל-ג’אמדי הדגיש את מסירותו של Ehsan לפיתוח שירותים ופתרונות דיגיטליים המשרתים תחומי צדקה שונים, המאפשרים למוטבים לתרום במהירות וביעילות תוך הבטחה שהתרומות יגיעו לנזקקים.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות