כוורת העולם הערבי

אל-בסאמי: חלקים חזיתיים של הקומה הראשונה והגג של המסגד הגדול הוקצו לתוואף

דיווח בעיתון הסעודי

MECCA – המנהל לביטחון פנים, סגן גנרל מוחמד אל-בסאמי, הודיע ​​שלשום כי תוכניות כוחות הביטחון של עמרה השיגו את מטרותיהן במהלך חודש הרמדאן הקדוש, ואמר כי העדות הטובה ביותר לכך היא היעדר תקריות של צפיפות. במסגד הגדול.

בנאום במסיבת העיתונאים השנייה של מפקדי כוחות הביטחון של עמרה לשנת 1444 במרכז המבצעים המאוחד (911) במכה ביום שלישי בערב, אמר אל-בסאמי כי החלקים הקדמיים של הקומה הראשונה וגג המסגד הגדול. הוקצו לתוואף (הקפות סביב הכעבה הקדושה) בעקבות הגידול העצום במספר עולי הרגל לעומרה במהלך החודש הקדוש, המציין את שיא עונת העומרה השנתית.

לדבריו, במהלך חודש הרמדאן, שערי המסגד הגדול לא היו עדים לשום המונים, אלא בזמני התפילה המחייבים, ולאחר מכן חזרו במהירות לרמות הרגילות שלהם. הוא הדגיש את נכונות כוחות הביטחון להתמודד עם המוני המתפללים הצפויים.

אל-בסאמי ציין כי התוכניות להתמודדות עם תופעות שליליות מתבצעות בדיוק וביעילות גבוהה. בסך הכל נעצרו 1,704 קבצנים. כ-47 קמפיינים מזויפים של עמרה נפסקו גם הם, הוא אמר תוך שהוא מדגיש כי קיים מעצור אבטחה חסין תקלות בכל נקודות הכניסה לעיר הקדושה.

בנאום במסיבת העיתונאים אישר מ”מ מנכ”ל ההגנה האזרחית האלוף מחמוד אל-פראג’ כי נמסרו הודעות מודעות נרחבות בנושאי דרישות בטיחות, והודעות אלו יתוגברו במהלך שאר החודש הקדוש. הוא גם הדגיש את חשיבות התפקיד שמילאו המתנדבים להצלחת תוכניות ההגנה האזרחית.

סגן מנכ”ל הדרכונים האלוף סאלח אל-מורבבה אמר כי בכל נמלי הים, האוויר והיבשה קיימים הסדרים משוכללים, כדי להבטיח שהנהלים של עולי הרגל של עומרה יושלמו בקצב מהיר עם הגעתם. “לא התקבלו דיווחים על הפרעה בזרימת הגעת עולי הרגל לאף אחד מהנמלים”, הוסיף.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות